Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ІНСТРУКЦІЯ № 1.10 для працівників закладу освіти   на випадок евакуації

Date: 6 травня 2023 о 14:43, Refreshed 6 травня 2023 о 14:57

наказу Лосківської ЗОШ

І-ІІ ступенів

№ 63/01-02   від 10.09.2022

Директор _____ Олеся КОВАЛЕНКО

ІНСТРУКЦІЯ № 1.10

для працівників закладу освіти   на випадок евакуації

1. Загальні положення.

1.1. Інструкція з охорони праці для працівників закладу освіти  на випадок евакуації під час НС з місця укриття встановлює вимоги до безпеки діяльності для працівників ЗЗСО:

-педагогічних працівників;

- молодшого обслуговуючого персоналу.

1.2. Інструкція встановлює порядок безпечного ведення робіт педагогічними та обслуговуючими працівниками закладу освіти у при­міщеннях, на території  та інших місцях, де працівники виконують доручену їм роботу.

1.3. Вимоги інструкції з охорони праці є обов'язковими для ви­конання працівниками відповідно до Закону України "Про охорону праці" і Кодексу законів про працю України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII.

1.4. Відповідальність за розробку і контроль за виконанням пра­цівниками інструкції з охорони праці покладаються накерівника ЗЗСО.

1.5. Дія інструкції з охорони праці передбачає інформування працівників про умови праці та форми організації праці на час дії воєнного стану.

2. Вимоги безпеки перед початком евакуації з місця укриття

2.1. Відповідальним за початок евакуації з місця укриття є керівник закладу освіти  або особа, на яку покладені обов’язки . У разі відсутності таких відповідальним є вчитель.

2.2.. Вимоги охорони праці перед початком евакуації для працівників, що задіяні в освітньому процес та знаходилися в місці укритті під час НС

- переконатися у відсутності небезпеки перед входом (виходом) з місця укриття.

2.2. Проінформувати працівників про початок евакуації.

3. Вимоги безпеки праці під час роботи.

3.1. Вимоги безпеки для працівників:

3.1.1. Відповідальному за початок евакуації візуально оцінити ступінь безпеки виходів з місця укриття.

3.1.1. У разі силового потрапляння на територію закладу підозрілих та сторонніх осіб, слідкувати їх рух, звертати увагу на дії. У разі встановлення факту залишення будь-яких предметів, що викликають підозру – інформувати керівника та силові структури.

3.1.2. Відчиняти двері на вулицю вкрай обережно. У разі виявлення дротів, ниток чи будь-яких предметів на порозі – не відчиняти двері та відійти від небезпечного місця чим подалі.

3.2. Вимоги безпеки для працівників на території закладу:

3.2.1. Перед виходом для огляду території, обстежити видимі ділянки у вікно на предмет відсутності сторонніх осіб. У разі виявлення підозрілих осіб на території закладу – не виходити  на вулицю, спостерігати за діями. У разі підозри вчинення правопорушень, як то: залишення габаритних предметів  (сумки, пакети, коробки) на території закладу; підозріле викидання (приховування) дрібних предметів; нанесення фарби на будівлі, споруди, огорожу, дерева; огляд приміщень та території – здійснювати фото, відео зйомку особи та її дій. Терміново попередити про ситуацію керівника.

3.2.3. Здійснювати обхід території за визначеним маршрутом.

3.2.4. Оглядати територію з метою виявлення залишених предметів.Особливу увагу звертати на віддалені від корпусів місця: відрізок території за школою, , територія за господарською будівлею напроти початкової школи,

3.2.5. Не проводити огляд території, якщо є імовірність розгортання бойових дій.

3.2.6. У разі виявлення будь-яких предметів на території закладу – не підходити до них. Інформувати керівника та силові структури.

4. Вимоги безпеки після закінчення роботи.

4.1. По завершенню чергування з охорони приміщень – передати інформацію про ситуації під час чергування працівнику, який змінює.

4.2. Не виходити з приміщень у разі виявлення на території сторонніх (військових) осіб.

Comments:
Only authorized users can leave comments.